| RorySan a întrebat:

Cat de mult va plac animele?

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Foarte mult, mai mult ca oamenii!

| Musique a răspuns:

Mai mult decât îmi plac oamenii.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Foarte mult, chiar vreau sa lucrez in viitor cu ele, dar nu prea stiu ca ce anume, veterinar nu vreau sa ma fac.
In special cainii imi plac, tu ce animal preferi?

| T0T a răspuns:

Îmi plac, dar nu toate.

| Croampa a răspuns:

De joi pana azi am vazut 20 de episoade din Bleach, ascult doar opening-uri si rock, am vazut zeci de anime, stiu informatii si personaje din anime care nu le-am vazut, dau like-uri doar la poze cu anime, am chiar si o pagina anime pe facebook! big grin

Deci chiar imi plac! big grin

| Sociopat a răspuns:

Deloc

| MaliciousDeath a răspuns:

Te referi la animale sau la anime-uri?
Derutezi lumea pe-aici, Timmy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extrem de mult. Nu ma uit la altceva, decât la animele. Poate pe NationalGeografic thinking
Dar ele sunt pe locul 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa și așa.

| LeZizu a răspuns:

Imi plac. Nu pot sa zic foarte mult, dar imi plac. Acum depide si ce animal.