| anonim_4396 a întrebat:

Va plac filmele/cartile cu vampiri in care se indragostesc de oameni dar nu stiu ce se intampla ca nu se pot iubi etc. sau filmele gen istorice in care prezinta o varianta mai "realistica" a legendei lui Vlad Tepes, dar vazut de straini?

8 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

"FAKE & GAY" ambele, ori faci documentar ori faci film horor restul intra la aceeasi categorie cu alea zombie proaste din ultimii ani

| Seby90 a răspuns:

UltraGay.

| Andruşcă a răspuns:

Mie nu imi plac.

| CreepyCrow a răspuns:

Mie personal imi plac foarte mult filmele de gen Twilight(toata seria), si cele SF(cu varcolaci, lupi, chestii) happy:X
Si mi-ar placea foarte mult daca s-ar mai continua aceasta minunata serie Twilight, pentru ca e superba:X♥sad

| natearchibald a răspuns (pentru CreepyCrow):

Varcolaci & lupi = SF? Imi dau seama de ce iti place atat de tare Twilight.

Sa raspuns la intrebare, simplu: daca esti fata iti place la nebunie, daca esti baiat, nu. Totusi, eu sunt baiat si consider ca TVD este un serial bun.

Nu exista filme istorice cu Vlad Tepes in strainatate. Filmele cu Dracula, in special cel din '92 si Nosferatu nu sunt filme istorice.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Imi place Twilight.

| InnaHug a răspuns:

Mie mi se par stupide, sincer.

| dakota9393 a răspuns:

Da,si twilight e n1 in preferintele mele