| Elbow a întrebat:

Vă plac filmele coreene dramă-arte marțiale? Știți de animu naruto? Știți de serialu Războinicul sau Legendele Palatului? Daca da,dați add la cimpanualexandru;;; id de mess și știu că sunt puțini, vreau să discut și eu cu cine se uităă...ca să nu intru prea mult în detalii,cine se uită la una dintre aceste 3, primește fundă

Răspuns Câştigător
| EXPRO a răspuns:

Dae Jang Geum (Giuvaierul Palatului)
Hur Jun (Legendele Palatului Dr. Hur Jun)
The Graet Queen Seondeok (Secretele De La Palat; joaca un actor din 49 Days)
Jumong (Legendele Palatului : Printul Jumong)
Dong Yi (Vremuri Apuse/Legendele Palatului Concubina Regelui)
Regatul Vanturilor
Negustotul Lim-Sang OK (Legendele Palatului Negustorul Lim Sang-ok
Legendele Palatului : Cavalerul Ratacitor si Frumoasa Raza de Luna (Return of Iljimae/Intoarcerea lui Iljimae)
Iljimae
Gyebaek (Legendele Palatului Gyebaek)
Emperor of the Sea (Imparatul Marii)
Kim Soo Ro (Legendele palatului : Kim Suro, Regele de Fier)
Yi.San.(Furtuna.la.Palat)
Jejoongwon (2010) Complete
Hwang.Jin.Yi
Painter Of The Wind
Bad.Guy.(Bad.Man)
Star.in.My.Heart
Empress.Chunchu
Boys.Over.Flowers
Swallow the Sun
IRIS
The Duo
49 Days

2 răspunsuri:
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Eu ma uit de obicei la drame coreene, dar contemporane. Astea istorice nu ma pasioneaza prea tare, dar doar ce am inceput Razboinicul Baek Dong Soo si imi place la nebunie! In primul episod recunosc ca mi s-a rupt inima :]] dar acum m-am obisnuit si-mi place, plus ca joaca Seung Ho in el, e unul dintre actorii mei preferati. ^^ Stiu si de anime-ul Naruto, dar l-am vazut de mult timp si nici nu cred ca pe tot blushing. Am auzit si de Legendele Palatului, se difuzeaza pe TVR1 parca thinking si stiu ca joaca in el Jung Ki. big grin Cam atat. :]]

| Elbow explică (pentru xxdrgn):

Este acum Războinicul pe NaționalTv.Nu intri? Și adaugă id de mess cimpanualexandru