| yasana a întrebat:

Va place iubiri secrete? daca da justificati de ce...

8 răspunsuri:
| yasana explică:

Pe delia a omorato cineva nu se stie cine

| Biankka a răspuns:

Da!
Pentru ca mi se pare ca reda evenimente din viata si ma pune in suspans!
Cel mai caraghios mi se pare Radu.
Cea mai matura mi se pare Valeria
Am insa o intrebare careia nu ii gasesc raspuns:Unde e Delia? La intrebarea asta am ramas fara raspuns...ma rog Imi place mult iubiri secrete!happyhappyhappy

| negru30 a răspuns:

Nu-mi place pentru ca sunt secrete

| mimiwewem a răspuns:

Da, îmi place.
Pentru că este un " film "( dacă îi pot spune așa.), în care pot învăța câte ceva pentru viața reală. Ce trebuie să fac, și ce nu trebuie. În plus îmi place pentru că râd mereu când mă uit.

| Yosii a răspuns:

Daa. imi place ma uit la serial. da de cand nu mai e delia parca nu mai am nici un chef sa ma uit la el laughing. nu pot sa spun de ce. imi place pur si simplu tongue

| DoDo38 a răspuns:

Da m`am uitat de la primul episod. Imi place deoarece te tine in suspans si e amuzant si iti da o stare de veselie.

| Xpert210 a răspuns:

Cel mai tare personaj este radu. dupa parerea mea este un baiat...mai rebel.
Din aceasta cauza urmaresc iubiri secrete! Multumesc!