| HermioneLove a întrebat:

Va place Pariu cu viata? Asteptati sezonul 3? Dar LaLa Band va place? Raspundeti cum vreti voi! dar totusi abtineti-va sa nu injurati macar!winking

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Imi place foarte tare, astept cu nerabdare sezonul 3 si LaLa Band este o trupa geniala.
Tu ce crezi?

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mi se pare un rahat imprastiat atat trupa cat si telenovela.

| TFK a răspuns:

N-ai ce face? si ca sa iti raspund urasc serialul(parerea mea)big grinbig grinbig grin

| sowhatt a răspuns (pentru TFK):

Sunt de aceeasi parere cu TFK! urasc serialul...sincer ei se fac de ras...

| Ella3133 a răspuns:

LaLa Band sunt niste copii pupati in cu*r de Protv si ProFM.
Si nu astept sezonu 3, abia astept sa se termine odata pentru todeaunaaaa ma scot din minti straight face

| ZeHelp a răspuns:

Daca accepti si pareri negative, nu e chiar atat de "genial" dupa parerea mea. Acum nu sariti pe mine, mi-am zis parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| dianna92 a răspuns:

Nu imi place acest serial. Mi se pare o incercare gen RBD romanesc sau o prostie asemanatoare. Ma rog, prinde la copii de 13 ani, pe mine nu m-a impresionat, cu atat mai mult cu cat pare a da in telenovelistica ieftina. Actorii mi se par extrem de falsi. Spun asta in conditiile in care am urmarit zeci de seriale cu multe sezoane in spate.

| Maui2012London a răspuns (pentru dianna92):

Nu pot sa iti trimit mesaj fiindca ai optiunea aia sa nu primesti mesaje decat de la seniori, scoate-o.

| CatalyN4 a răspuns:

ORIBIIILlaughing)) o trupa pentru copii mici, serias naspa, si nu, nu astept sezonul 3laughing

| andap1 a răspuns:

Am urmarit doar primul sezon si mi-a placut :X insa din pacate nu am mai putut urmari. Da, imi place filmul si trupa. Melodiile sunt superbe :X