| xDcreepy a întrebat:

Va place Stapanul Inelelor? Eu l-am vazut de peste 20 de ori si nu ma mai satur de film (am citit si cartea si e suberbawinking )

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic. N-am cuvinte pentru o asemenea capodopera. Nu m-ar crede oricum nimeni daca as spune de cate ori am revazut toate cele 3 parti. Astept cu nerabdare The Hobbit chiar daca stiu deja ce se intampla, dar sunt curios sa vad cum va iesi noua ecranizare mai ales ca dispune de cel mai mare buget din istorie.

6 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Da e superb filmul.winking
L-ai vazut aseara pe Pro TV.winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Este un film reusit, l-am vazut si eu,... de 2 ori!
Pa, pa.

| yoo23 a răspuns:

E filmul meu preferat. L-am vazut de 4 ori, si pana mor o sa il mai vad de vreo 60. E singurul film care nu ma plictisesc la el.

| xDcreepy explică:

Daca va doriti cartile cu Stapanul Inelelor va anunt ca la ziarul Adevarul la colectia 101 carti de citit intr-o viata. O puteti comanda pe internet de pe adevarulholding.ro sau o cautati la chioscurile de ziarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc... e un super film. Pacat ca nu am citit cartile (sunt o fana a fantasticului) Cand merg in oras, mereu uit sa mi le iau, deoarece ma dau in vant dupa alte carti. Ah, ce idioata sunt!

| vintila78 a răspuns:

Este bun dar mai sunt 2 parti din el cine le doreste mesaj si le trimit numele filmelor si da unde sa le dascarce