| Ochelaristul a întrebat:

Care este cel mai misto film? Mie imi place cel mai mult stapanul inelelor. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Chiar nu exista "cel mai misto film" pentru mine...sunt multe filme care m'au impresionat
Cateva dintre ele ar fi : Memento,The Shining,Shutter Island,Inception,Fight Club,Forrest Gump,The Sixth Sense,Goodfellas,Pulp Fiction,Schindler's list,Full metal jacket,The Departed,One flew over the chucko's nest,Requiem for a dream,The Myst,Mystic river, The prestige, The pursuit of happy si multe altele dar nu mi le mai amintesc acum am stat ceva sa'mi aduc aminte de astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am multe. Uite... dupa genuri:
Horror:Vineri 13
Actiune:Source Code
Comedie:Cu duzina e mai ieftin!
SF:Star Wars
Thriller:Suflet Negru.

| anonimbay a răspuns:

SI mie imi place mult, dar de aSemenea Si,, piratii din caraibe,, e besTial... uitate, no Sa regreti,

| Ochelaristul explică (pentru anonimbay):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?