| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi ziceti cum se numeste filmul ala care la dat la TV1000 unde era un om care avea mi de sobolani si unul alb care il chema Socrate si era un sobolan mare care il chema Ben si acel om sa razbunat pe seful lui de la servici luind sobolanii in niste genti si au ros cauciucurile de la masina si spre sfarsit omul ala a aruncat o omba in beci la sobolani iar apoi au aparut iarasi si se batea cu sobolanii si ia rup labuta lui Ben apoi s-a dus omul ala la un spital si a aparut Socrate ( care a fost omorat) si s-a terminat filmul. La primul raspuns funda! mErsi!

Răspuns Câştigător
| whiplasher a răspuns:

Mama...ce hardcore exprimare laughing. Deci, daca filmu' era mai vechi, e Willard & Ben 1971. Daca ti se parea mai nou, e Willard din 2003. big grin

2 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

The terror trap mai multe despre el...aici.http://onlinebestfilm.blogspot.com/2010/10/terror-trap-2010-nt.html

| NeedforUzzY a răspuns:

Frate am vazut si eu filmu e col si amuzanthappy nu mai stiu sigur cum se numea mi se pare ca sobolani sau the wiliales nu mai stiu sigur