| sora_9689 a întrebat:

Va rog recunoaste-ti cumva filmul urmator era un film genial..si vreau sa il revad cu prietenul meu in sera asta..doar ca nu mai stiu cum se numea..era vorba despre o familie..sot sotie si 2 copii..copii mor ..sotia este artista, pisteaza, sotul moare si el iar sotia intrand in depresie se sinucide..copii si sotul ajung intr-un fel de rai unde fiiecare poate avea raiul sau aratand cum vor ei..adica stiu ca fiul in rai arata ca un om matur de culoare.dar exista si un rai comun..ideea este ca sotia pentru ca se sinucide ajunge in iad iar sotul merge sa o caute..in final se regasesc toti si se intorc in rai si sunt fericiti toti 4. apoi sotul si sota se hotarasc sa se nasca din noi..si filmul se tremina cu doi copii jucandu-se impreuna...stiu ca probabil am scris prea mult dar chiar vreau sa il vad. poate ma ajuta si pe mine cineva cu numele filmului daca stie..va roog

Răspuns Câştigător
| FailL a răspuns:

Era cu Robin Williams, asta imi amintesc ca l-am vazut si eu acum ceva vreme. pleaca de la numele lui, poate gasesti.

| sora_9689 explică (pentru FailL):

Yep am reusit mersi happy e What Dreams May Come

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nosso Lar

| sora_9689 explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta...este film american. oricum mersi ca ai incercat happy