| Marin_Mihai_1999 a întrebat:

Va rog sa ma ajutați cu un nume de film! Filmul se petrece intr-o vila unde 2 familii se reîntâlnesc iar 2 băieți și o fata se duc sub acoperire sa muncească dar de fapt ei vor sa fure ca sunt bogați, lucrează toți ca ospătari. Alea 2 familii vorbesc între ele ca ei nu au mai omorât pe cineva de zile bune, dar cineva se taie și li se face pofta sa omoare iar pe cineva... (un tip negru unul alb și fata tot albă sunt actori ) la final mor toți mai puțin băiatul principal... Iar băiatul la sfârșit se duce și îl omoară pe patronul lui taică-său. Ajutor!

4 răspunsuri:
| tonyc7 a răspuns:

Sunt mii si mii de filme, dragule, o multime avand acest scenariu descris de tine. De unde vrei sa stie lumea de aici titlul filmului pe care il cauti?

| Crescent a răspuns:

Cred că e Parasite

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Intrușii? vânătoare de intruși? sau pentru că mor aproape toţi casa morţii? Vila morţii?