| MariusicaPiti a întrebat:

Va rog sa-mi dati nume de filme de dragoste la care ati plans sa fie foarte emotionante multumesc!

Răspuns Câştigător
| RedHots a răspuns:

P.S. I love you, Notebook, A walk to remember si Dear John (ultimele trei sunt destul de mainstream dar merg).
Eu le prefer pe cele psihologice dar sunt combinate si cu dragoste de exemplu: The Eternal Sunshine of the Spotless Mind si Mr. Nobody (preferatele mele ever proababil).
Ar mai fi Trei Metri Deasupra Cerului, Meet Joe Black, 500 Days of Summer(foarte interesant), Notting Hill, One Day(vei plange inca o Volga) sau Love and Other Drogs.
Sper sa-ti placa

| MariusicaPiti explică (pentru RedHots):

Multumesc frumos!

13 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Titanic.Este singurul film la care am plans enorm şi este foarte frumos.
Tres metros sobre ciel.
Pa, pa

| MariusicaPiti explică (pentru HurremSultan):

Da titanicul l-am vazut mersi oricum

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva, candva (Somewhere in time) productie 1980

| OnuOnulică a răspuns:

Povestea unui câine.

| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Sweet November
Never Let Me Go
Dear John
One Day

| Mădă0611 a răspuns:

A little beat of heaven. Hachi: A dog's tale e cu jale multa, mai ales daca te pui in locul cainelui si nu intelegi ce se intampla, dar nu e de dragoste.

| MariusicaPiti explică (pentru Mădă0611):

Hachi l-am vazut dar multumesc A little beat of heaven o sa ma uit mersi frumos!

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Titanic 4ever

| SlєndєrGirL a răspuns:

Am vazut mai demult un film cu o femeie care era bolnava si nu putea trai fara pastile si s-a casatorit cu un barbat si acesta nu stia de boala ei si odata i s-a facut rau ca luase prea multe sau nu le luase nu mai stiu iar acesta i-a gasit dulapul cu pastile si au dus-o la spital iar aceasta stia ca o iubeste si ea nu vroia sa o vada cand moare si cand mai avea putin sa moara l-a sarutat si a plecat undeva la parinti sau nu stiu unde...dar nu mai stiu numele

| Teolps a răspuns:

1. Kites
2. Love Likes Coincidens
3. Pe aripile vantului
4. Ghajini
5. Ghost
6. The Green Mile
7. The Painted Veil
8. Pride and Prejudice
9. War Horse
10. The Boy in the Striped Pyjamas
Asta e topul meu, sper sa ai de unde alege. Vizionare Placuta!

| Ionut_Dragan_1992 a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story...te bufneste plansul straight face

| Yo10Alle a răspuns:

The notebook, The last song