| CookieDagger a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie un nume de la un joc
aveam vreo 4-5 ani si aveam pe pc un joc cu mickey mouse si alte personaje disney si tin minte o parte a jocului cand goofy era pe un santier de constructie si avea o galeata in cap sau ceva de genul si alta parte era o faza care te punea sa construiesti ceva din linii, niste neoane te punea sa construiesti nu stiu ce nava etc...si jocul imi placea ft mult si daca stiti va rog spuneti-mi!crying cum se numeste?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanandreas, vaisiti

| CookieDagger explică:

Ba era un joc disney cu mickey mouse si goofy... gta? ce naiba?