| Girly97 a întrebat:

Stiti jocul acela "Mickey and friends in piilow fight"? Daca il alegi de exemplu pe Mickey cineva ii controleaza pe Donald si Goofy. Mereu m-am intrebat cine controleaza celelalte personaje! Oricine ii controleaza stie sa ajunga fix unde a cazut lada ajutatoare in timp ce mie mi-ar fi greu daca as fi prea sus sa vad! Cine triseaza?

2 răspunsuri:
| Eric2005 a răspuns:

Sunt controlati de boti

| Girly97 explică (pentru Eric2005):

Am observat ca sunt foarte constienti ca sunt langa ei si ma tintesc imediat. Am mai observat ca atunci cand pun umbrela care ma protejeaza dar ma duc in alta parte personajele care nu sunt controlate de mine tintesc umbrela chiar daca nu mai este nimeni. Asa am reusit sa inving unul. Am pus umbrela, m-am dus in alta parte si am tintit personajul in timp ce el tintea umbrela.