| valentin04 a întrebat:

Va salut, as vrea sa aflu si eu numele unui film in care doi tineri sunt indragostiti, ea are un accident si devine amnezica iar in fiecare dimineata el inceasca sa o recucereasca iar pana seara ei ii revine memoria, iar dimineata uita iar. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| EJxJtK a răspuns:

The notebook... daca nu, merita vazut, este superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar incearca" The notebook"... Ti-am spus, nu stiu sigur...Sorry!

| DeeaAngel27 a răspuns:

Probabil The vow. The notebook in nici un caz tongue. dar merita vazute amn2 big grin