| Stoca500 a întrebat:

AS vrea sa aflu si eu parola de la PC, NU VREU SA O SCOT, mama se uita in fiecare seara pe PC, vreau doar sa o aflu.
VA rog sa ma ajutati cum puteti fiecare.

Răspuns Câştigător
| Alexycys2000 a răspuns:

Nu prea se poate decat cu un CD bootabil si un program de spart parole dar e cam greu.Mai bine incerci sa o nimeresti... poate asculti cate litere are si dupa incerci cu ce-ti vine in minte.

| Stoca500 explică (pentru Alexycys2000):

Nu mai vreau ajutor ca am aflat singur.Inainte de a se scrie parola apasati ctrl alt delete de 2 ori consecutiv. O sa-ti apara 2 casute
la prima scrii Administrator si sub ea la parola lasi goll, dai OK si gata. AI intrat daca dai restart o sa vezi ca parola nu a fost scoasa si faci acelasi lucru inca o data.

1 răspuns: