| Bern_Berni_1989 a întrebat:

Vă salut pe toți! cum se numește filmul care redă oarecum vremea lui Antihrist (venirea și întronarea lui)? Este o secvență unde personajul antihristic dă mâna cu cineva și arată cum prin această dare de mână îi bagă ceva că un șarpe prin vene, iar victima moare mai târziu. Într-o altă secvență acest Antihrist amenință un lider de armată într-un birou (dintr-o clădire veche), aratandu-i niște creaturi demonice patrupede, că niște duhuri demonice.

PS: filmul este relativ vechi, văzându-l prin 2000 cred, când eram mai mic.

Vă mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 239 a răspuns:

Posibil "Devil's Advocate"

Poti cauta pe google "Antichrist Movies" si iti arata o lista cu tot cu imagine.

| Bern_Berni_1989 explică (pentru 239):

îți mulțumesc pentru răspuns! am căutat dar nu este...

| Bern_Berni_1989 explică (pentru 239):

Mm găsit! Megido - the Omega Code 2 din 2001?