| NiceGirl998 a întrebat:

Va uitati la Gossip Girl? Stiti cuumva ce se va intampla in al 5 sezon? Cine este insarcinara? Blair sau Serena? Si cel mai importatnt cine ar putea fi "taticul"? Si Chack si Nate unde vor pleca?

Răspuns Câştigător
| TraaLaa a răspuns:

Da imi place GG:X
blair e insarcinata
taticul e cu siguranta chuck,cu printul nu avea cum pentru ca nu ai facut-o.
Hmmm nu mai stiu unde pleaca chuck si nate, am terminat de cand a aparut ultimul episod, sezonul.Prea mult timp de atunci:d

1 răspuns:
| Roxuu15 a răspuns:

Heii :*
Ma uit eu. in sezonul 5 Blair este cea insarcinata.este cu Chuck.
Ea a preferat sa-i spuna lui Chuck ca printul este tatal lui dar ia mai spus ca o parte din ea dorea ca Chuck sa fie tatal.
Chuck si Blair se vor impaca si exact in momentul in care vorbeau limuzina lor a facut un accident.
Blair si cu copilul sunt bine dar se pare ca Chuck nu e bine si e inconstient.
Pupici.