| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la Pariu cu Viata? Cum vi se pare acest film-serial?

Răspuns Câştigător
| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Da, mă uit. Este foarte super. Mie una îmi place mult.

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

M-am uitat o perioada, dar am incetat.E o porcarie de serial in care personajele mor si se reintorc la viata.

| 0PopaPorno a răspuns:

Ma uit din plictiseala ca nu am la ce ma uit lunea. Mi se pare o porcarie. Fazele cu Gica ce mai sunt amuzante laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Mie mi se pare ca e prost facut, actorii nu sunt rai, au talent, dar e gandit prost serialul.

| CautNume a răspuns:

Nu.Un serial penibil.

| TJohannaB a răspuns:

Super, si va reveni Dorian, cică.

| DedeeAndreea a răspuns (pentru TJohannaB):

Da,chiar va reveni!

| Adrianetc a răspuns:

Pompos, comercial, viata bate serialu asta, propaganda pentru lala band.

| gingergirl1 a răspuns:

Super! Imi place mult povestea pentru ca prezinta intr-un fel viata unui adolescent din zilele noastre.Si la capitolul cantat sunt destul de OK(unele piese cantate de ei imi plac mai mult de cat varianta originala)

Răspuns utilizator avertizat
| Hash001 a răspuns:

E ceva de umplutura, pus la TV ca sa distreze anumite persoane reduse din societatea noastra, sincer sa fiu n-am un cuvant exact

| Alexandru98 a răspuns:

Il privesc cu placere mereu, sunt impresionata de fiecare episod si-mi place la nebunie

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Cel mai prost serial din lume, prefer sa ma uit o zi intreaga cum se usuca vopseaua sau cum creste iarba decat sa ma uit la Pariu cu viata.

| TheBlackEmo a răspuns:

Hei e destul de tare!

| Nevermind999 a răspuns:

Nu.Nu-mi place.