| Daria a întrebat:

Va uitati la seriale online? Care e preferatul vostru si ce mi-ati recomanda? De preferat sa fie in genul "The vampire diaries" sau "Pretty little liars"?

Răspuns Câştigător
| donsoara a răspuns:

Îmi plac mult The vampires Diares, Gossip Girl şi Minţi Criminalehappy

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Preferatul meu este Grey's Anatomylove struck(este cu medici si este un serial foarte reusit)si TVDlove struck e perfect. a da si Gossip Girl e foarte fain.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai sunt fana One tree hill, Gossip Girl, Grey's Anatomy, House MD...

| Anca a răspuns:

Da ma uit la seriale. Dar nu din genul acela. Ma uit la Lost si Grey`s Anatomy!

| CescDanutz a răspuns:

Ma uit la supernatural, tvd :X, one tree hill, chuck si mai noi friday night lights ...toate is foarte bune dupa parerea mea