| alexandraplay a întrebat:

Voi a-ti vazut ce sa itamplat cu Cristi si Sofia? ce parere aveti despre ce a facut Cristi?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cine sunt cristi si sofia?

| alexandraplay explică (pentru KellyGreen):

Cei din pariu cu viata! daaa

| CamyAngel a răspuns:

Daa...A fost foarte nesimtit pentru ca pe bune se potriveau mult prea bine.; Da n-am inteles dc a facut asta k a zis"Asta e pentru ce iai facut lui Bubu''ce i-a facut ea k doar cristi a sarutato atuncea.; deci ce vina avea ea...
Sincer, chiar n-am inteles deloc faza aia.
Parerea meabig grin
O seara placuta:X

| RΔϟVAη a răspuns:

€ Smecher Cristian big grin

| TPUSenior01 a răspuns:

Dar ce s-a intamplat ca proatsa de mine a uitat

| alexandraplay explică (pentru TPUSenior01):

Pai cristi a luat-o pe Sofia la el acasa si a dezbracat-o si a ramas decat in sutien si chiloti iar cristi i-a ascuns pe niste fraieri in dulap si au filmat-o iar cristi a facut asta doar ca sa se razbune pentru ce i-a facut sofia lui BUBu

| valeeeee a răspuns:

Eu ma bucur ca a facut asta. acum Sofia se impaca cu Bubu si sunt un cuplu foarte dragut

| leondenisa a răspuns:

Este un mare nesimtit cum a putut sa faca asa ceva sofiei...le statea asa de bine impreuna cuplurile mele preferate erau anca si Vlad, cristi si sofia dar s-au despartit ca prosti iar in ultimul rand cristi este un mare vagabond nu credeti pana la urma bubu este sufletul pereche al sofiei,...