| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti, Mariana de la puterea dragostei chiar e bolnava psihic sau joaca un rol?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Indubitabil!laughing

| Bizon95 a răspuns:

Lal, asta e intrebare de gospodina big grin
raspunsul e simplu dar CATEGORIC:

daca ar avea probleme mentale reale, atunci s-ar inchide televiziunea respectiva, care prezinta show-ul, iar producatorii show-ului si televiziunea respectiva ar fi da-ti in judecata... SERIOS!

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Tu iar te ai trezit beat ai fi suprprins sa stii cati bolnavi psihic sau inscris la emisiuni de astea numa la mpfm era un caz in care 2 nu se suportau in emisiune si s-au batut cand au iesit afara + multe alte chestii asemenatoare intamplate la acea emisiune in ma multe sezoane nu se fac control psihologic asa cum nu se fac la multi angajati cand ei, unii chiar au probleme, multi nu ar mai fi primiti la lucru daca s-ar face un astfel de control.

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lal, dap, am gresit, nu citesc can-can

DAR, sa stii ca partea cu datul in judecata e reala, cineva destul de destept ar putea scoate o tona de bani dintr-o greseala d'asata!

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Am vrut sa dau si eu idei bolnavilor psihic si sa se fereasca de unii psihiatrii care sunt foarte superficiali si dau diagnosticuri fara sa te intrebe ce simptome prezinti mai rau te imbolnavesti cand tu te duci cu o boala usoara si el iti pusca psihoza fara sa intrebe de simptome si iti da medicamentatie ce iti *** la propriu mintea aia meriti dati in judecata am vrut sa pun o intrebare ieri legat de asta da mi o fost refuzat intrebarea de admini puteam eu sa fac unele modificari sa nu mai fie da lenea e mare. Si eu nu vreau sa dau idei cum sa ii dea in judecata ci sa se fereasca de asa medici oligofreni in special de cei care lucreaza si la spital de nebuni si au si cabinet se pare ca nebunela se transmite la unii. din cauza unor asa medici ajungi sa suferi de sindromul studentului la medicina. mie imi apareau cicatriciti din senin pe fata si un medic dermatolog ma diagnosticat cei drept cu suspiciune o boala extrem de grava fara sa ma intrebe ce alte simptome prezint si chiar credeam ca am boala aia mult timp da nu am avut-o am dat si 400 de ron degeaba ca sa vezi asta spune multe de medicii pe care ii avem noi in RO eu sunt patit stiu cum e, am invatat sa fiu propriu meu psihiatru sa nu mai cred in toti idiotii sa ma documentez inainte sa merg la un specialist e grav acum inteleg de ce multi bolnavi psihic sunt mai nebuni sau nu sau lecuit. evident sunt si medicici de nota 10 la noi atat ca trebuie sa fi atent la cine mergi si sa nu crezi in orice prostie sau diagnostic iti pune am vrut sa ajut bolnavij psihic de pe acest site sa isi deschida ochii da mi o fost intrebarea refuzata.

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ce e mai rau e ca li se dau pe mana unor psihopati, masini grele, si acolo este prevazut in lege sa mearga la teste psihologice si tot trec din cauze de doctori incompetenti sad