| TropicalSun a întrebat:

Ce credeti despre Mariana Ghena?

14 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Nu o cunosc, sorry.

| TropicalSun explică:

Nu mariana ghinea...ma rog...cautati pe Internet si dati-va o parerehappy

| TropicalSun explică:

Frumoasa, desteapta si finuţă. Stiu că este un om împlinit, merită. Astfel de oameni puternici si ambitiosi sunt invidiati insa Dumnezeu le este mereu in preajma.Eu o cunosc de multa vreme este un om deosebit, mai rar asa ceva.

| roxyrocks a răspuns:

Poate mariana ghinea

| Zambet a răspuns:

Cine e ala? pardon.aiahee hee

| matt a răspuns:

N-am auzit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa credem? e un nume si atat. dar tu? ce sa cred despre tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa credem, nimic... a fost si nu mai este... saccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stiu de cateva saptamani, imi este profesor, si este printre putinii profesori in adevaratul sens al cuvantului.Cand vorbeste ti se ridica parul pe maini, la propriu vorbind.Cu asa profesori avem toate sansele sa intram la INM. Explica atat de bine incat pleci de la curs cu lectia invatata.Are darul de a te motiva sa inveti, de a te ambitiona.Toate astea le am obeservat doar dupa 2 intalniri la curs dar sunt sigura ca are foarte multe calitati si merita nota 10 si ca om nu doar ca profesor. E o onoare si un privilegiu pentru noi studentii ca avem un profesor ca d-na judecator Ghena, judecator la Inalta Curte.Vilcu Iulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor "tare" alaturi de prof. IVAN GHEORGHE -IFR 3-2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un om de mare valoare profesionala si morala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un talent in a conduce o instanta, eleganta, echilibrata, competenta si foarte corecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aprigă când se înfurie dar este nobilă, este un om drept.

| Predan_Maria-Mirela_1980 a răspuns:

Da, Mariana Ghena de la Inalta Curte de Casatie si Justitie este O MAFIOATA, cunoscuta pentru deciziile ei arbitrare si prin trafic de influenta pe care le da. Nu e deloc o onoare pentru Romania ca are asemenea judecatori la Inalta Curte de Casatie si Justitie. Sa nu se mai mire nimeni de ce rapoartele de tara de la Bruxelles pe Justitie sunt negative!