| fraumara a întrebat:

Voi ce parere aveti despre high school musical 1, 2 sau 3? Dar, despre orasul halloween, sau Magicienii din waverly place, Jonas sau Shape it up!(cel mai bun raspuns primeste funda iar, daca cineva reuseste sa raspunda la toate va primi un vot)daca veti scrie dupa ce ati raspuns va rog sa imi scrieti serialul sau filmul favorit din toate filmele existente!

Răspuns Câştigător
| LoveÈℓa a răspuns:

High school musical 1, 2, 3 sunt filme destul de bune. Actorii joaca bine dar nu are acel ceva care sa te faca sa te uiti de foarte multe ori.(Asta-i parerea mea)
Orasul Halloween clar nu este un film care sa te sperie si nu ma captivat asa mult.
Magicienii din waverly place imi place foarte mult acest serial dar as vrea mai mult suspans descat atat.Are prea multe intamplari neobisnuite dar banale.
Jonas mi se pare fain daca ai sub 13 ani(adica este cam plictisitor)
Shake it up este super imi plac dansurile de acolo si intamplarile hazlii.M-as uita in continuu la el dar nu mai dau episoade noi si ma cam plictisesc sa astept altele.
Mie imi place un serial numit The vampire diaries

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Filme pentru adolescenti naivi. Cine a depasit oarecum varsta de 18 ani, si intelege macar putin ce inseamna viata reala, imi va da dreptate...

| iEmonel a răspuns:

Naspa, naspa, naspa, naspa, naspa, naspa si naspa. Ti-am zis parerea despre toate filmele.

| fraumara explică (pentru iEmonel):

Tu iEmonel esti naspa!

| SongElena a răspuns (pentru fraumara):

Adv la cat de naspa e normal ca, crede ca tot e naspalaughing

| fraumara explică (pentru SongElena):

Stiti daca tot criticati atat criticati si pe altiii! x-:

| SongElena a răspuns (pentru fraumara):

Woow stai un pic ca eu nu ma refeream ca e naspa. ma refeream la fraierul ala ca la cat de naspa e el normal ca crede ca tot e naspa dar eu iti dadeam dreptatewinking

| fraumara explică (pentru SongElena):

Imi pare rau, dar nu stiu de ce am scris asta!