| Andreea_5571 a întrebat:

Voi pe ce posturi va uitati la animeuri? Eu pe Animax dar mai exista si altele? Funda pentru cele mai multe daca sunt!

Răspuns Câştigător
| IceGirl_3377 a răspuns:

Sunt foarte multe siteuri si mii de animeuri deja traduse in romana pe siteul "peteava, animekage, anime-kage sau trilulilu" un alt canal tv nu exista, cel putin pe aceste siteuri poti sa vezi ce fel de animeuri iti plac happy

2 răspunsuri:
| karrry9999 a răspuns:

Mie nu-mi plac anime-urilw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te uiti online aciisa http://desene-animate.rascuplans.ro