| fghbgdf a întrebat:

Voi pe cine preferati din naruto : fete si baieti?

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Fete: Sakura, Hinata, Tsunade
Baieti: Naruto, Gaara, Shikamaru, Kakashi

| TeNNdo a răspuns:

Deci sunt o gramada care-mi plac. da o sa zic cate 5 din fiecare
baieti : sasuke,pain,madara,itachi, orochimaru, naruto gaara shikamaru kakashi (stiu ca nu-s 5 da m-a loat valulaughing )
fete: sakura ino tsunade kurenai hinata

| lulalica a răspuns:

Baieti : Narutoo :X:X; Sai :X; Kakashii :X; Shikamaruu; si mai ales Pain ala ce seamana cu Naruto!
Fete: Hinata ( ca e puternicaa )

| catalinut7 a răspuns:

Frate m-ai atins la punctul slab,, eu sunt un mare fan din naruto am vazut pe toate serialele din naruto, te sfatuiesk s-o faci si tu pentru ca te pune cu picioarele pe pamant, personajul cui trebuie sa-i dati in special atentie este "naruto" sfatul meu pentru tine este rock lee, cred ca ma intelegii!