| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Baieti voi ce fete preferati? Cum ar fi fata ideala pentru voi?

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Dincolo de frumusetea fizica ( extrem de usor de gasit la romance), o fata trebuie sa fie inteligenta si spontana (detest persoanele rigide). Daca e pasionata de literatura si/sau filosofie e si mai bine. Bruneta de preferinta.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru TheAce):

Cam prea multe vrei tu filosofule laughing)

| TheAce a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Ai fi surprins in ce numar le si gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe creier, sa nu fie pitipoanca si sa ma inteleg bine cu ea. Din fericire am gasit una, din pacate, ne despart 300 de kilometri sad

| CrunkBoy a răspuns:

Fata ideala mie ar fi o fata ca m-ar surprinde de fiecare data cu ceva nou cat de mic ar fi big grin

| Pastor_Stefan_1990 a răspuns:

Ideala cam greu de spus cred ca pentru oricine, dar eu pot sa spun ca am o slabiciune pentru brunete si majoritatea fostelor iubite au fost brunete...