| DaciaRomania a întrebat:

Voi va uitați mai mult la canale TV românești sau străine?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista Netflix și YouTube și HBO papa TV de ani de zile.

| DaciaRomania explică (pentru suntserios):

Zic doar tv nu și internet

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Dacia Romania, in primul rind la RCS nu prea prinzi multe canale straine in afara de RTL care este program in limba germană, prinzi HBO Cinemax 1 si 2 dar sunt subtitrate in româneste, sau Film Now care de asemenea este subtitrat, daca ai avea antenă parabolică atunci ai prinde cel putin 500 de canale straine turcii italieni germani sîrbi canale tv din America acolo ai ce vedea. Tu ce varsta ai?

| dullcat a răspuns:

Niciuna.

| Frank51 a răspuns:

Nu mă uit la TV din 2011, dar mă mai uit câteodată la știri pe Youtube, ori la ProTv ori alte canale.

| CostinAlamariu a răspuns:

Niciuna. Nu mă uit la TV de ani de zile (în afară de ocazionalul meci de fotbal, pe canalele românești bineînțeles).

Chiar nu înțeleg de ce ar vrea cineva să se uite la TV

| DaciaRomania explică (pentru CostinAlamariu):

Cum de ce? Sunt vreo 240 de canale, sigur găsim ceva și bun!

| CostinAlamariu a răspuns (pentru DaciaRomania):

Nu e niciunul bun. Doar dacă se întampla sa difuzeze un meci de fotbal haha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mă mai uit la canalele din grila de programe decât pe CBS la acele emisiuni despre crime, investigații și paranormal. In rest, prefer YouTube-ul.

| alisa201921 a răspuns:

Mai mult la canale românești

| LenaNikolaevna a răspuns:

Eu am rămas devotată canalelor românești (afară de canalul istoric, geografic, care sunt străine) TVR1 și TVR2, cu precădere, și canalelor de desene animate, cu mici perioade de rătăcire în vremea adolescenței, când mai aruncam un ochi la telenovele siropoase ce musteau a dramă pe care am aflat mai târziu că nu o doream în viața mea. laughing

| dan6783 a răspuns:

Sunt multi ani de cand am renuntat la cablul tv.
Doar boborul se lasa manipulat cu tembelizorul.