| anonim_4396 a întrebat:

La TV va uitati la canalele straine cel mai mult, sau la cele romanesti? sau cam egal?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult pe alea romanesti.

| Tweetymrrr a răspuns:

Cred că juma' de tpuişti, mai ales ăia care cerşesc like'uri pe feizbuc, hi5 sau ce mai au ei se uită non'stop la zero tv(o tv), taraf, şi eu mai ştiu ce alte canale. Sincer, eu mă mai uit şi pe Antena sau Pro, seara, să verific dacă e vreun film bun, ceva, dar în rest prefer un documentar pe National Geographic sau Discovery.
Succes!

| Malphas a răspuns:

La cele straine mai mult.

| CristianCRS a răspuns:

Straine!,pentru ca pe cele romanesti este plin de,, vedete'' si circ si daca exista emisiuni notabile, conceptul lor este copiat de pe posturile straine happy

| Felix2009 a răspuns:

Mai mult pe cele romanesti pentru ca sa vad ce se mai intampla pe la noi.
Ma uit si pe cele straine, dar nu asa de mult.
Imi plac unele emisiuni de pe Animal Planet si le urmaresc