| Lupinne a întrebat:

TPU! Ce canale de YouTube, romanesti sau straine, urmariti voi? Sau la ce va place sa va uitati pe YT (clipuri amuzante, sportive, vloguri, gaming, tutoriale etc)?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Eu sunt abonat la urmatoarele canale :
Importante(pentru. mine):ArealIT, George Buhnici, DJProjectOfficial, Mikey Hash, Tequilla1428.
Nu asa importante:FreeStyleRO2, 10 lucruri, Rezumatul Zilei, StiriILikeIT.

7 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Folosesc YouTube în general pentru muzică şi uneori pentru videoclipuri.
Singurele canale la care sunt abonat sunt Roadrunner Records, Nuclear Blast Records, Relapse Records, Century Media Records, Metal Blade Records, cannibalcorpse, BlankTV, Amon Amarth plus multe altele de muzică.

| Merlon a răspuns:

Salut! Am observat ca doresti sa gasesti un channel romanesc de youtube, ei bine eu am unul (de gaming); ce pot sa spun este ca facem gameplayuri, sunt in parteneriat cu FullScreen (Hell yeah!) iar in viitorul apropiat vor aparea si melodii mixate (de un prieten)

Link: http://www.youtube.com/user/mErLoNsproduction

| bertyyo a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/MrFrejj?feature=watch nu are pra multe videouri da o sa mai faca si e extrem de amuzant cum se sperie de slender :))

| Judicator a răspuns:

Pe langa cateva din cele enumerate mai jos, stau si pe http://www.youtube.com/user/hotgenpunctro

| Tarachiu_Paul_1995 a răspuns:

Ma uit la pewdiepie, la creativemonkeyz army, la mickey hash, la dan joaca, 5secunde, crazyrussianhacker, kipkay, awe me, si multe multe altelelaughing)