| Flame_Vlad_1999 a întrebat:

Voua va place cartoon network si ce desene va plac si de ce
Dar stiu ca spuneti ca nu va place mixels

4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Uimitoarea lume a lui gumball, teen titans go, beyblade ( mai demult), bakugan ( tot mai demult), clanul nebunaticilor de alaturi ( cred ca mai apare uneori) si multe altele, cartoon network e tare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul desen care m-a impresionat este Regular show, dar a început sa mă cam enerveze ca apare una CJ si nu o suport, iar cele mai oribile, niste aberatii totale, sunt Unchiul bunic, Steve Univers si desigur Mixels. Poate ca unora le place, dar pe mine mă enervează. Oricum, tot forta anime conduce...

| Arapan_Nick_1999 a răspuns:

Pai...cred ca Gumball, cel mai mult ))
glumele sunt bine gindite de autori, ira aceasta se simte
plus fiecare personaj acolo este unic in felul sau si amuzant))

| Crazyman223 a răspuns:

Îmi place mult,, Unchiul bunic,,. Este haios, dar iubesc cel mai mult pe lumea asta în desene animate trailerul său. Pur și simplu este foarte amuzant.