| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie niste desene mai vechi de pe cartoon network de acum vreo 6-7-8 ani. Funda pentru cele mai multe!

2 răspunsuri:
| Mihaela178 a răspuns:

Gemenii cramp-cramp, brigada timpului, spider men, ben 10, tutenstein, jhonny test, flapjack, jetsons, actiune drama totala, angelo e cel mai tare, bakugan, batman, casa foster, cowder, colegul meu de clasa este o maimuta, ed edd eddy, fetitele powerpuff, jhonny bravo, negrele aventuri ale lui billy si mandy, robot boy sau daca tie mai usor cauta pe http://www.cartoonnetwork.ro/emisiuni?page=2 sper ca ti-am fost de folos... :D

| Andra1432 a răspuns:

Dexter,Clanul nebunaticilor de alaturi,Johnny test, Fetitele Powerpuff, Tom si Jerry, Curaj cainele cel fricos, e tc, Nu sunt sigura daca astea nu sunt si acum la tv. :*