| 78buc a întrebat:

Vreau ceva filme dee genul,, Hanna Montana`` ceva de la disney channel? dau funda(care imi da mai interesante )

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

The Lizzie McGuire Movie (2003), A Cinderella Story (2004), Another Cinderella Story (2008), Monte Carlo (2011), Princess Protection Program (2009), 16 Wishes (2010), Confessions of a Teenage Drama Queen (2004), The Sisterhood of the Traveling Pants (2005).
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Tocilarul fermecator,
16 dorinte,
Minunata aventura a lui Sharpay,
Magicienii din Waverly Place,
Bona Mea E Un Vampir,
Bafta Charlie calatoria,
Printesa Ghetii,
Lemonade mouth,
Vrajigemenele,
Orasul Halloween,
High school musical,
Zenon, Aventuri în secolul 21,
Zenon și extratereștrii,
Frumoasele de la lăptărie,
Cadet Kelly,
Întâlnire cu un star.

| 78buc explică:

Diabolique merci mult sunt foarte interesante ...imi plac mult si al lui LenaleMinato

| ionbianca a răspuns:

Lemonade mouth,magicieni din waverly pl filmul,filmul bafta charlie calatoria, razboinica miss boboc, programul de protectiee al printeselor