| Ghebbry a întrebat:

Imi place mult disney channel. Vreau sa ma uit la filme de la disney channel 2014 recomandatimi.

Răspuns Câştigător
| MyGoodLife a răspuns:

Nu stiu ce fel de film dar azi am fost la cinema iar filmul,, Regatul de gheata a fost genial! Cel mai interesant si super film. Daca te referi la filme care s-au dat pe disney channel iti recomand filmul... acela cu Magicienii din Weverly place...

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Ţi-aş recomanda o carte de gramatică. Ai făcut pe puţin 2 greşeli.

| MyGoodLife a răspuns:

Mda....Sa-ti recomandam filme?

| Ghebbry explică (pentru MyGoodLife):

DA

| MyGoodLife a răspuns (pentru MyGoodLife):

Nu stiu ce fel de film dar azi am fost la cinema iar filmul,, Regatul de gheata a fost genial! Cel mai interesant si super film. Daca te referi la filme care s-au dat pe disney channel iti recomand filmul... acela cu Magicienii din Weverly place...

| qFloriN a răspuns:

Uite aici un site, poate te ajuta : http://disney.wikia.com/wiki/Category:2014_films. :)