| CorneaConstantin a întrebat:

Vreau o lista cu anime uri de actiune/sf si drama, de exemplu nanatsu no taizai sau death note dar cum am zis, sa fie si drama in ele

Răspuns Câştigător
| Shadowlx a răspuns:

Tokyo ghoul se incadreaza in aceasta categorie, are destula drama, actiune si sf. Si attack on titan, un anime foarte bun.
Altele pe care se poate sa le fi vazut sau nu:
One punch man
My hero Academia
Hellsing
Goblin slayer
Sunt mai populare, cred ca le-ai vazut deja, dar pe acestea le-am vazut si eu, altele nu mi le amintesc, attack on titan cred ca merita vazut. Nu stiu daca le-ai vazut sau nu, dar cam atat te pot ajuta, gasesti liste pe yt sau pur si simplu daca cauti daca mai vrei.