| Alexandruta_Alexandra_1954 a întrebat:

Vreau sa imi spune-ti va rog ce se va intampla in sezonul 2 din violetta

2 răspunsuri:
| andreanaraluca a răspuns:

Probabil ca Violetta si Leon vor fi din nou impreuna, Ludmila va fi cu Federico, Camila va fi cu Brodway si Francesca cu Marco. Poate Maxi se va impaca cu Naty. Oricum asta e ultima saptamna din sezonul 2. Se va termina pe 23 mai. Adica in 4 zile. Daca vrei, iti dau un blog fara virusi si gratis pe care le poti vedea in romana online dublate. Aca vrei sa ti-l dau, lasa-mi un mesaj si ti-l dau cu mare placere.