| clauu1706 a întrebat:

Buna happy Imi spuneti niste comedii pe care le-ati vazut si care v-au placut mult? Doar daca le-ati vazut sau ati auzit ca sunt foarte bune, nu vreau o lista interminabila de comedii copiate de pe vreun site big grin

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Adventureland e frumos, The Hangover I si II sunt bestiale si Ted e un fel de comedie-romanta. Astea 4 m-au marcat big grin

4 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Mardi Gras
Van Wilder
Eurotrip

| mia100خوبصورت a răspuns:

Singur acasa toate filmele si Denis pericol public.

| crash15 a răspuns:

How High, Next Friday, Soul Plane. Nu stiu, mie imi plac astea cu negrii. Dar si Grown Ups