| andreig a întrebat:

Vreau sa tai un filmulet pe care l-am facut cu telefonul, este mp4, ce program free cunoasteti?

3 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Any Video Converter. E free si foarte complex si util, in afara faptului ca e usor de utilizat. Si in plus poti modifica formatul in orice format vrei!
Succes!

| Mihai7best a răspuns:

Movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program si simplu http://www.panalu.net/2010/11/program-pentru-taiereunire-fisiere.html poti taia, uni fisiere audio, video foarte simplu si e nonistal