| sharky88 a întrebat:

Am luat un filmulet de pe youtube si as vrea sa vad la ce ora si in ce zi a fost facut...cunoasteti vreun program?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dai click dreapta pe el si intri la proprietati. undeva acolo iti va zice ceva de genul Creation date.

| Leea1234 a răspuns:

Din cate stiu eu, ora si data cand a fost facut filmul nu se poate afla, poti doar stii data cand a fost postat filmul respectiv!
uita-te in dreapta sus sub nick-ul utilizatorului, si vezi afisata data postarii!
sau poti intra in canalul utilizatorului,(dai clic pe nick)si cauta acolo mai multe informatii dar din cate stiu eu, nu apare data si ora cand a fost facut filmul!
si eu am filme pe youtube, si nu este specificat in nici un loc...aceste detalii