| sarah_7898 a întrebat:

Vreau sa urmaresc mai multe filme coreene(si seriale da ceva ce nu a mai fost) ceva care merita urmarit funda!

Răspuns Câştigător
| SaaB_9793 a răspuns:

Filme coreene : 'Into the fire' si 'Iris'. Din cate stiu, 'Iris' este si serial cu aceiasi actori, iar altul 'I am Sam' / 'I am your teacher'(cred ca il gasesti pe YOUTUBE)... fundita? big grin

3 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Heii! Playful kiss, nu o sa regreti daca te uiti! Iti garantez, te asigur e ceva special!
Poti sa il vezi pe www.viki.com cu subtitrare...

| crysstyann a răspuns:

Poti sa urmaesti daca vrei kim suro regele de fier la tvr 1 ora 18.25 de luni pana vineri este foarte fain.

| Andreea97_9961 a răspuns:

Jumong,giuvaierul palatului, imparatul marii