| DfakfLaf a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu despre un desen animat. Nu ii stiu numele si nici personajele din el, l-am urmarit demult pe cind eram mic. Vreau sa il vad si acum asa ca am sa va spun tot ce tin minte. Erau niste baieti / copii care aveau niste Spirite la ei ( stateau deasupra capului) spiritile alea erau un fel de samurai sau ceva de genu. Baeti astia faceau mereu dueluri si se intreceau ca sa vada cine e mai puternic. Nu va pot da mai multe informatii dar sper sa ma ajutati. Ms anticipat, funda la cel care imi raspunde.

Răspuns Câştigător
| ciprian2001 a răspuns:

Shamanking este acel desen.si eu l-am cautat de multe ori si l-am gasit pana la urma.stiu asta fiindca au fost abtibilde cu personajele desenelor in cornurile cipicao

2 răspunsuri:
| DfakfLaf explică:

Mersi ciprian2001 Ai o funda de la mine.

byencutza_2692 ce legatura au shaolinii cu ce am zis eu?

| byencutza_2692 a răspuns:

Luptatorii Shaolin?