| alexdjjss a întrebat:

Vreau sa vad un film pe net da nu pot! nu merge netu si cand dau acolo la network imi zice ca nu am local area conection doar wireless.Si la drivere zice ca n-am ethernet controller dati-mi un site de pe care pot descarca chestia aia cu local are conection un driver ceva, orice! VA rog!
MULTUMESC!
P. S. apropo am windows 7

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Nu ai instalat placa de retea. eu folosesc everest in cazul acesta si vad tot ce am nevoie in domeniul driverelor

1 răspuns:
| alexdjjss explică:

Problema e ca nu stiu nici modelul placii dar s-a rezolvat in urma cu 6 lun acum am net mersii oricumwinking