| Andrei Robert a întrebat:

Nu siti de ce cand instalez windows 7 nu pot sa conectez internetul...sad
Imi spune la local area conection "network not access internet", iar cand vreau sa conectez internetul imi zice asta: ca remote access is not...sad
Stie careva dintre voi ceva despre problema asta?
Sper sa ma ajutatibig grin
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| badboyvlad a răspuns:

1 raspunsurile anterioare sunt cretine la fel ca intrebarea ta.
2 cum dreacu sa ne mearga, inseamna ca nu-i conectat ceva cablu
3 u stii macar sa instalezi windowsu? cred ca nu pentru ca windowsul se instaleaza cand pornesti calculatoru ( nu intru in detalii) dar atunci cand il instalezi nu trebuie sa fii logat in vechiul windows si n-ai cum sa vezi local area conections. ( poate nu ai net da la retea, poate ii rupt firu... astea ar fi variantele)daca vrei mai multe detaliii lasa-mi un mesaj privat

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Poate nu ai bagat cablu bine, sau trebuie instalat din nou internetul

| Cricket_3428 a răspuns:

Instaleaza-ti modemul...

| Andrei Robert explică:

@badboyvlad Pentru astfel de raspuns puteai sa si taci din gura... ok?

| Andrei Robert explică:

@badboyvlad oricum mersi pentru ajutor...big grin