| saku970 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe anime-uri romance super daca puteti si site-uri pe care sa le gasesc.Raspunsul cu cele mai super anime primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Buna! Nu am sa te mint sau sa iti dau niste seriale pe care nu le-am vazut.Pana nacum eu am avzut 2 animeuri toate romantice.Primul este Vampire Knight care,dupa parerea mea,este foarte reusit si merita vazut, iar al doilea este Rosario+Vampire care este foarte romantic, dar are multa comedie si mie mi s-a parut putin cam vulgar.
Sper ca te-am ajutat.happy

2 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Am uitat sa iti dau un link.Pentru Rosario+Vampire nu mai stiu pe ce site, dar iti dau pentru Vampire KInght ep 1 si le gasesti si pe celelalte;)

http://naruto.dmon.com/publ/4-1-0-42