| Grimmjow22 a întrebat:

Vreau si eu cele mai frumoase seriale cu adolescenti de preferat la liceu sau facultate.

Am vazut:
1. One tree hill
2. THE O.C
3. Teen Wolf
4. Pretty little liars

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD,Hemlock Grove,Gossip Girl,Awkward,Blue Mountain State,Finding Carter, Nowhere Boys, Skins, foarte bun The 100, altele anulate:Hellcats,The Carrie Diaries,Jane By Design, Ravenswood, The Gates, The Tomorrow People, Star-Crossed

1 răspuns:
| khaterin a răspuns:

Seriale: vampire diaries, reign, the originals, vampire knight (anime), gossip girl, lost, white color, eye candy, prison breack, 90210. toate sunt super faine