| anadolshe a întrebat:

Vreau si eu id -rile reale a lui : miley cyrus. demi lovato, selena, rihanna. justin biber
dau findabig grinbig grin:d

Răspuns Câştigător
| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Pai dar nimeni nu le poate afla sunt secrete crede-ma doar ei le stiu sau poate nici nau funda?

12 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Ma, da' ce smecheri suntem; ne dam inteligenti pe langa fetite de scoala primara;

| ombladon a răspuns:

Daca faci rost de id-ul lui jb sa imi mi-l dai si mie sa il injur un pic laughing

| Ionela78 a răspuns:

Cati ani ai? 8? nu iti dai seama ca ei nu au ASA CEVA>Au twitter.si justin biberonrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorOMG! Ce vrei sa vb cu ala? fii serioasa! Fa-ti cont pe twitter si cautai!

| claudiu89 a răspuns:

Funda ta nu merita efortul laughing

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Pieriii satana! †

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Deja m`am saturat de cei care intreaba de id`ul lor straight face.
Nu le are nimeni. Multi se dau drept ei, doar de plictiseala.
Exista sute de id`uri. si nici unul nu e bun.
Nu sunt atat de prosti, ca sa`si lase id`ul pe internet.

hee hee.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hannah_satana_banana
Demidemiprintesalugogu
rikimikipiki
justiniana_gay`ana

| Ziiziii a răspuns:

Buna...
Tu ce crezi ca vedetele au timp sa mai intre pe messenger, daca gasesti niste id-uri nu le lua, ca pot fi facute de copii si apoi rad de tine.Renunta,asa am facut si eu...Pacat ca nu poti lua legutara cu ei, dar tu ce crezi ca ei au timp? Ei de-abia de mai au timp sa se adihneasca, tu ce crezi? Mai bine renunti si tusad...

| iGăust a răspuns:

Săracu' copil...
E fan Giastin Gaybiberon...

Fătucă, împuşcă-te.

| Twwinkkkiweee a răspuns:

IGăust si nasosu : Nu e nevoie sa insultati fatahee hee Daca aveti cumva talente va sfatuiesc sa nu vi le etalati aici oh go on Credeti-ma, nu are nimeni nevoie de insultele voastre!

| iGăust a răspuns (pentru Twwinkkkiweee):

Auzi ia...lasă-mă tu pe mine.
Vezi-ţi de treaba ta.

P.S: Ştiu că-l adori pe JB că de aia ma-i luat la rost.

| Twwinkkkiweee a răspuns (pentru iGăust):

Nu il ador pe Justin Bieber, si daca l-as adora nu ar fi treaba ta asta. Eu ma refeream la " frumosul " raspuns pe care i-la-i dat fetei. Daca stii ca nu te intereseaza, Justin Bieberon ( asa cum ii spui tu ) pentru ce mama naibii mai raspunzi la astfel de intrebari?