| Anonimdarnuconteaza a întrebat:

Vreau si eu niste animeuri de groaza gen Another... Funda

Răspuns Câştigător
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Nu prea le am cu cele de groaza dar in prezent urmaresc Kara No Kyoukai este asemanator cu Another. Ceau! Ceau!

7 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Ma uit pe http://anime.kage.ro/anime/kara-no-kyoukai/kara-no-kyoukai-001.php este tradus in romana si apare o data pe saptamana nu stiu sigur cand dar voi afla. Vezi ca are 2 parti. Vizionare placuta!

| KinokoஐKee a răspuns:

De graza mai infricosator decat Another n-o sa vad in viata mea, dar pana atunci am mai multe anime Horro la care as vrea sa ma uit sau la care m-am uitat:
-Death Note
-Zombie-Loan
-Claymore
-Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou
-Higurashi no Naku Koro ni
-Tokko
-Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead
-Hellsing
-Vampire Hunter D: Bloodlust.
-Perfect Blue
-Boogiepop Phantom.
-Kakurenbo: Hide & Seek.
-Trinity Blood.
-Mermaid Forest.
Astea sunt unele care le-am vazut(ex.Death Note, etc) si unele care vreau sa le vad(ex.Trinity Blood, etc) si unele care le-am luat de pe net, dar am auzit de la altii ca-s bune(ex.Boogiepop Phantom.).Ai de unde sa alegi! Bafta!

| Handrei a răspuns:

Death note, Bleach

| allyx14 a răspuns:

High school of the dead
mai multa actiune da e si de groaza...si e cam pervers da mergehappy

| DenysaDeen22 a răspuns:

Tokyo Ghoul este cel mai de groaza anime pe care l-am vazut... bine asta cred eu

| George56 a răspuns:

Attack on Titan

| MylifeisVoltageInc a răspuns:

Trebuie sa te uiți la Corpse Party, dar nu stiu daca se gaseste subtitrat in romana, eu m-am uitat in engleza si inca unul foarte foarte tare, Umineko : When they cry!