| Anonima1qt910 a întrebat:

Cine stie niste animeuri tip Another sau de groaza si acțiunea sa se întâmple la scoala? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RedNightmare a răspuns:

High school of the dead, mai știu unul, dar nu-i horror deloc, prison school

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Încearcă Serial Experiments Lain, Higurashi no Naku Koro ni, Shiki și Corpse Party (Mult gore pe corpse party, se asemănă mult cu another dar nu e la fel de bun)

| DuhoareRoberto a răspuns:

High School DXD, nu e chiar horror, dar mie mi-a plăcut foarte mult