| Amelya02 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu magie, vrajitorie happy

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Uite :
http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vrajitoare/
Vzionare placuta.

| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Ce zici de traditionalul ''Harry Potter'', niciodata nu ma plictisesc de el? Sau seriale ca ''Merlin'', ''Legenda Cautatorului''. Cand eram mica era si un desen animat foarte funny ''Wounchpounch''. Filmul ''Busola de aur'' este super, la fel si ''Cronicile din Narnia''. Merge si ''Lord of the Rings'', ''Regele Scorpion'', ''Bewitched'' etc. Succes!laughing

| pomirlianu a răspuns:

Si eu incerc sa aflu

| bobolela a răspuns:

Merlin,Vrajitoarea din oz

| Alex10023 a răspuns:

Un bun film este Harry Potter si Talismanele Mortii dar daca nu il ai, incearca The Illusionist

| Amelya02 explică (pentru Alex10023):

Pff, crezi ca exista cineva care n-a vazut harry potter?

| Fcd_Acab_Dani_1994 a răspuns (pentru Amelya02):

Eu laughing)