| nimeni1234 a întrebat:

Vreau si eu niste filme... dar cum sa va spun ..mai de fete happy

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Twilight"
2. "Titanic"
3. "Remember Me"
4. "Abduction"
5. "A Walk To Remember"
6. "Beastly"
7. "Monte Carlo"
8. "The Messengers"
9. "Mirrors"
10. "Vampire Suck"
11. "Water For Elephants"
12. "Blade"
13. "Big Mamma"
14. "The Hot Chick"
15. "Spot"
16. "Home Alone"
17. "The Last House on The Left"
18. "Underworld"
19. "The Last Song"
20. "Harry Potter"
21. "A Cinderella Story"
22. "In Time"
23. "Jumper"
24. "Another Cinderella Story"
25. "A Cinderella Story: Once Upon A Song"
26. "Prom"
27. "Mean Girls"
28. "Red Riding Hood"
29. "Resident Evil"
30. "Step Up"
31. "Deep Blue Sea"
32. "Bring It On: All or Nothing"
33. "Wild Child"
34. "Sorority Wars"
35. "I Am Number Four"
36. "Bring It On: In It To Win It"
37. "The Notebook"
38. "From Prada To Nada"
39. "The Three Musketeers"
40. "Aquamarine"
41. "Tres Metros Sobre El Cielo"
42. "Raise Your Voice"

| pwp a răspuns:

Remember me e superb love struck

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, asa e.

| IonutAxi a răspuns:

Love Story, Reviens-moi, Meet Joe-Black, Brothers, A Walk To Remember, Pearl Harbor.

| millyca a răspuns:

Asta e ca in reclama aia, nu mai stiu la ce era... un robot vrea sa devina om: subiect pentru fete. O mie de roboti vor sa devina oameni: subiect pentru barbati.

Incearca "Phantom of the Paradise", ar trebui sa iti placa (a nu se confunda cu The Phantom of the Opera). Depinde ce fata esti. Daca esti cu telemanele... hmm, nu stiu ce sa zic.

| ParadiseCaroline a răspuns:

The notebook(e foarte bun, nu ai cum sa nu plangi),Enchanted,Bride Wars,Ghost(e o drama foarte buna),Love Story,Reviens-moi, Meet Joe-Black, Brothers, A Walk To Remember, Pearl Harbor.

| floresdemayo a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Parcă mi-ai expus gandurile si preferintele....Culmea, ai gusturile mele in materie de filme si...catei! puppy dog eyes

| ParadiseCaroline a răspuns:

Ms mult, al doilea nu se deschide iar Hotaru no haka l-am vazuthee hee plangeam parca la fiecare scena.Sa te uiti si la "live action", varianta cu actori adevarati, e parca din 2007 sau 2008.Ai vazut Perfect blue?

| ParadiseCaroline a răspuns:

E anime dar povestea este super, Inception jucat de Leonardo di Caprio a cumparat drepturile de autor si s-au inspirat din film.Merita vazut.

| mizantropuldinmine a răspuns:

Patru prietene si o pereche de blugi -suna ciudat (poate) dar mi se pare frumos

| Diiux a răspuns:

Means Girls 1, 2
Freaky Friday
Material Girls
Bring It On -> Bring It On Again -> Bring It On:All or nothing -> Bring It On:In it to win it
Confessions of a teenage drama queen
Blonde and blonder
Coyote Ugly
Never been kissed
Girl, Interrupted
Aquamarine
Dirty Dancing
Cruel Intensions 1, 2, 3 (Ti le recomand mai ales primele 2)
Monte Carlo
The last song (e foarte emotionant)
Dangerous Beauty
Two Lovers
Love Actually
P.S I love you`
From Prada to Nada
What`s Your Number?
Soul Surfer
Si cam atat stiu, sper ca te-am ajutat happy
Vizionare placuta!