| andreirobert15 a întrebat:

Vreau si eu niste filme de dragoste frumoase
si daca se poate vreau si link unde le pot vedea
funda!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Sinopsis The Fault in Our Stars
Pentru al putea viziona intra aici : -> http://www.cinemagia.ro/filme/the-fault-in-our-stars-590446/
Vizionare placuta!

| andreirobert15 explică (pentru kar1GaNNN):

Dar totusi nu pot sa il vad!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),The Vow (2012),Now Is Good (2013),Sweet November (2001),Never Let Me Go (2010),Dear John (2010),The Last Song (2010),One Day (2011),If Only (2004),Remember Me (2010)

| Oana92 a răspuns:

Pe filmehd, com gasesti o gramada happy la categoria dragoste si la categoria romantic. Vizionare placutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L.O.L este un film destul de bun...

| AnonimGirl15 a răspuns:

Now is good, chiar este si drama, am plins tare. Sper sa-ti placa.